wtorek, 21 sierpnia 2012

Leśny Park niespodzianek

Zaprasza ;-)
Cudowne miejsce gdzie można spotkać prawdziwą przyrodę ;-) i przejść się aleją bajek-  drewniane domki wykonane tak, aby można było zobaczyć scenki z wielu bajek, za wciśnięciem pstryczka elektryczka- uruchamia się taśma z bajką, a lalki za szybką ożywają - wśród wielu bajek -Magduli podobały się "Świnki Trzy" oraz "Jaś i Małgosia", których na co dzień nie lubi słuchać.
 Cudowny las bukowy i wolno biegające zwierzęta
 może nie wszystkie

Owies i kukurydza zdobyte do karmienia zwierząt Magdalena zajadała sama :-)

Cudowny Kozioł- prawda:-)
Pokaz karmienia i lotów drapieżników- poniżej Samica Myszołowa, był orzeł amerykański, był orzeł błękitno- szary z Kanady Aqua, były sokoły, ale i sowy- piękne ptaki
Oczywiście zablokował mi się aparat :-(, były jeszcze huśtawki i bandżi :-)

Bardzo ciekawą dla mnie rzeczą były zbudowane karmniki i budki lęgowe dla różnych gatunków ptaków i nietoperzy- teraz wiem, jakie zbudować dla dzięcioła, jakie dla pliszki, te nasze były dla sikorek i muchówek.
Wieczorem tańce- nie wzięłam na nie aparatu, skoro z zajęć tanecznych Magdalena wyszła z płaczem po 4 min. po co ów miałam brać. A okazało się, ze dziewczyna przetańczyła 45 min bez przerwy prosząc do tańca Dziewczynki, Panienki, Chłopaków i Panie. Taniec pozwala przełamać wszelkie bariery :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz