czwartek, 20 grudnia 2012

Ten rok kończymy...

Ten rok kończymy zewnętrznymi terapiami w czwartek z P. Alą- kynoterapia i rehabilitacja, kartki i życzenia złożone teraz praca w domu :-). Ale wrócimy jeszcze do Zawodowca z SI i ostatnich w tym roku zajęć:-) praca wre, a Magdalena wykonuje coraz trudniejsze zadania- prawda P. Moniu;-)
rowerek i pchanie taczki- zrobiły ogromne wrażenie :-)


rowerek i lina Dziękujemy P. Moniu za kolejny rok, wspólnej ciężkiej pracy :-)

 A na koniec, właściwie powinno być na początek.
Wchodząc do szkoły w Chrząstawie na zajęcia z integracji sensorycznej Magdalena woła:
- Idę do Mirki- krótkie, ale nowe stwierdzenie, podkreślające jak wiele ta Osoba dla Madzi znaczy.
Pani Mirosława to Cudowna od niedawna Babcia, pracująca w szkole- jako Pani Sprzątająca.
Musielibyście to widzieć, jak wygląda rytuał powitań, rozmów i zabaw, jak od lat Madzia próbuje rozpinać zamek z fartuszka i zabierać klucze... P. Mireczka to Osoba z dużym sercem, która pokochała Księżniczkę, zawsze ma czas dla Madzi, razem umyją szybę w drzwiach, razem pozamiatają :-) nie ma, że jak Magda narozrabia to P.Mirka posprząta, zawsze robią to razem z uśmiechem i jak zabawę traktują. Teraz zamienione zostały role - to Pani Mirka proponuje zabawy i jest dominująca w tej kwestii ;-), poniżej macie przykład- na do widzenia wspólne kółeczko po sali gimnastycznej. Tyle ciepła i takiej wielkiej radości ma w sobie ta Osoba, że od razu uśmiecham się na ich wspólne chwile.

Na zakończenie, zajęć z integracji sensorycznej Magdalenka ma o pół godziny więcej, dzięki staraniom i częściowemu finansowaniu Grupy Razem Łatwiej.
Zajęcia prowadzi również dobry fachowiec- Pan Kamil, którego jednak Magdalena się boi, dziwnie wygląda speszona Panienka :-), polecenia wykonuje: -wzrok, ruch, pracują razem- ćwiczymy głównie koordynację wzrokowo- ruchową :-)

Uciekam, trzeba popakować paczki z pluszakami dla Dzieci i wysłać w Polskę- nie może być dziecka bez prezentu prawda?

3 komentarze:

 1. Prawda Aniu!!:)
  Super, ze Magda ma TAKICH terapeutów:)

  Buziaki, dziewczyny:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga dziękuję za namiary na Dzieci :-) do pluszaków dorzucamy po kilka cukierków, w końcu dzieci lubią słodycze ;-)
   Zgadzam się, na drodze Madzi są SUPER LUDZIE

   Usuń
 2. Oooo widzę ulubioną huśtawkę Julki - helikoper ;) My jutro mamy ostatnie zajęcia z integracji sensorycznej ( w tym roku oczywiście).

  OdpowiedzUsuń