środa, 2 stycznia 2013

Maksiu i Paksiu

To dwa samojezdne chomiki Zhu Zhu, ulubione po interaktywnym kocie i psie zwierzaki,
ale te pierwsze i te ostatnie już nie działają. Jednak za nim przestał działać ostatecznie Paksiu, Magdalena zrobiła coś co robią wszystkie dzieci, gdy Paksiu przestał chodzić Magdalena stojąc
za nim, pchała go nogą, żeby szedł, nie pomogło zaczęła kopać nie wierzycie? Obserwujcie swoje dzieci :-)
No jak nie chcesz działać- idź ;-)- mnie to ucieszyło, ale jak zareagować?  Skoro słyszę  z boku- Magda kopie Paksia- powiedział Szymek, tyle kładziemy Synowi do głowy dbaj o zabawki, dłużej nimi będziesz się bawił itd.
Wczoraj Tato spędził pół dnia na naprawianiu chomików, łącznie z rozebraniem ich na części pierwsze ....
A Madzia krótko, mamo Paksiu nie chce jeździć była wyraźnie rozczarowana, a ja tylko utwierdziłam się w przekonaniu z poranka- łatwiej kupić nowe chomiki, koniecznie podobne, niż je naprawić
ale niektórzy potrzebowali pół dnia, zeby ostatecznie powiedzieć one są nienaprawialne. ;-)

2 komentarze:

  1. Aniu my również kopiliśmy te chomiczki, w dodatku przez allegro. Już na samym początku jeden w ogóle nie działał, mój mąż go naprawił po kilku godzinach , Wojtuś pobawił się nim 5 minut, chomika nie da się już naprawić. drugi chomik ma się dobrze bo stoi na półce z dala od zasięgu rąk dzieci, jak będą grzeczne to się pobawią :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Paksiu ten ze zdjęcia zasnął na dobre, ale Maksia udało się obudzić- Magda gania z nim i próbuje nakarmić marchewką :-)

      Usuń