środa, 2 stycznia 2013

Nie lubię polityki i rozmów o czymś, co powoduje tylko gorycz, ale...

Czara goryczy jednak przelała się. Zastanawiam się tylko jak zmobilizować te rzecze niezadowolonych i oszukiwanych Polaków, aby to co się dzieje w tym kraju zmienić?
Ha ha jak wymyślę podzielę się z Wami- a na razie milczę, bo zaraz zarzuci mi się, ze jestem niebezpieczna i nawołuję do nielegalnych zgromadzeń Narodu- tej niezadowolonej jego części,
albo chcę podłożyć bombę - choć bladego pojęcia nie mam skąd wziąć materiały wybuchowe i jak wejść do Sejmu- to taka dygresja- do niedawnych fikcyjnych zagrożeń dla rządzących- zastanówcie się po co, to było zrobione? - podpowiem Wam, aby wprowadzić kolejne rozporządzenie ograniczające swobody Narodu, a im tam, stworzyć możliwość reakcji - pod szyldem "zagrożenia narodowego"
Na razie wrócę tylko do mojego ubezpieczenia- nieubezpieczenia- problem jest rozwiązany dla rządzących, bo nieważne z czyjej winy jest się nieubezpieczonym, ważne, że za leki musisz zapłacić 100%- zobaczcie jakie oszczędności na samym refundowaniu leków dla Chorych.
Gdzie jeszcze szuka się naszych pieniędzy?- w rzekomo niebezpiecznej szybkiej jeździe samochodem, ale skoro policja nie daje sobie rady, to przecież po Polsce, mogą jeździć nieoznakowane samochody transportu ruchu drogowego lub inne świadczące " usługę" monitorowania i strzelania fotek- nie dostajesz punktów karnych, ale wezwanie do zapłaty i to Ty masz udowodnić, że Ciebie tam nie było
i nie jechałeś szybciej niż na wezwaniu wykazują- nie udowadnia się winy, tylko trzeba udowodnić niewinność.
Dzisiaj obiecuję uzupełnić o numery rejestracyjne samochody jeżdżące po Wrocku- ford mondeo grafitowy - granatowy/ brudny ;-) i srebrny ford fokus- rejestracje warszawskie.
 W Lubinie- pomarańczowy pikap- GIPO- chyba taki napis na podświetlanym neonie ;-)- często stoi
w Niemstowie-
i dopisać kilka kolejnych obciążeń dla naszych kieszeni, ale idę teraz do łóżka i wezmę moje 100% leki......
Zauważyliście też inne "podatki"- droższa akcyza na papierosy, wywóz śmieci, coś jeszcze było, ale boli mnie głowa...

1 komentarz:

  1. Aniu lepiej nawet nie wspominać o podłożeniu bomby pod Sejm bo wpadną agenci i będziesz miała długie bezpłatne wakacje na koszt państwa. Pozdrawiam w równie podłym nastroju a właściwie rozgoryczeniu.

    OdpowiedzUsuń