środa, 15 stycznia 2014

Ostatnio..

Ostatnio jakoś smutno zrobiło się na tym blogu. Dobrze, że choć Cytaty z Życia jeszcze uzupełniam. Z drugiej strony Magdalena i jej życie nie zawsze są radosne i szczęśliwe....
wrócę jednak na chwilę do świąt i gwiazdki, Wigilii -
jak co roku tato czytał ewangelie na tę okoliczność i jak zawsze był opłatek- tak był...., to taki rytuał ;-), że najpierw znika cały opłatek, a potem dzieci zasiadają do kolacji, jedzą szybko, gdyż czekają na prezenty.... Magdalena wreszcie dostała swój wymarzony/ półtorej roku hmm dłużej czekała/- aparat fotograficzny/ wstrząsoodporny, wodoodporny,..... odporny...zobaczymy jak długo ;-) na razie robi zdjęcia wszystkiemu i wszystkim.pewnie domyślacie się, ze to choinka ;-) i palec Magdalenki w górnej części zdjęcia

to szopka, którą złożył Szymonek sam, a zdjęcie zrobiła Madzia z tatą

 a tutaj "bitwa na zdjęcia"


Jednej opcji ten aparat nie ma ;-) tzn. nie przewidziano, że to fotograf będzie w ruchu, a nie obiekt ;-)


Z dobrych wieści jeszcze:
Mimo, że Dyrektor szkoły w Oławie, gdzie uczy się Magdalenka nie dostał środków na zatrudnienie" etatowej Pani do pomocy, zdobył środki na Stażystki :-) Nowa Pani już jest od 7 stycznia :-))
Ta dam- Pan Dyrektor dotrzymuje słowa :-) Dziękuję- to w temacie.....tutaj, a w drugim temacie tzn.  z urzędem skarbowym w tle, informuje że dostarczone przez nas potwierdzenia odbywanej rehabilitacji .... do ryczałtu zostały uznane i całe wezwanie potwierdzone pisemnie przez Urzędnika, że wszelkie żądane dokumenty zostały dostarczone. Nie będę drążyć tematu, irytowanie się nic nie da. Ważne, że temat został pozytywnie zakończony.

7 komentarzy:

 1. Nie domyśliłabym się, że na pierwszym zdjęciu jest choinka! A palca to ja tam w ogóle nie widzę. To jest genialne dzieło z zakresu sztuki abstrakcyjnej! Brawo Magdalenko!
  Niech się aparat dobrze sprawuje :) Aparaty, nawet te mniej wytrzymałe, potrafią wiele znieść. Przetestowaliśmy (przypadkiem oczywiście).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję przekaże Madzi :-)- najważniejsze, ze ma z tego mnóstwo radości.
   Taki aparat, gdyż pierwszy nie wytrzymał już po pięciu latach kolejnego rzutu na podłogę, wodoodporny, przy skłonnościach Magdaleny do topienia ważnych urządzeń....nie było wyjścia ;-))

   Usuń
 2. no proszę - pierwsze zdjęcie bardzo artystyczne i trzeba wprawy, żeby taki efekt rozmazanych światełek uzyskać - a tu Magda jedno pstryk i jest ! Dobrze, ze o cytatach przypomniałas - idę doczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szacun dla Szymonka :) Mamy taką szopkę. Moja córa wypchnęła elementy, wspólnie pozaginałyśmy gdzie trzeba ale samej szopki nie udało nam się złożyć, poległam i zawołałam męża na pomoc.
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 4. :-) Miło takie komentarze czytać- tak mam zdolne i wspaniałe dzieci :-) Szymek jest cierpliwy i jak Mu na czymś zależy, to zrobi to :-) Magdalena artystka :-)
  Dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. fiu, fiu, jakie świetne fotki :-)
  Czekamy na więcej .

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy :-) są jest ich wiele, BARDZO i nawet filmy, nie wiem jak Magdalena ale ja bym potrzebowała instrukcji obsługi za nim, wymyśliłabym gdzie jest nagrywanie ;-) a Córka hmm Operator w spódnicy ;-)

  OdpowiedzUsuń