niedziela, 6 kwietnia 2014

Czy lubi....

Czy lubi Pani kotki?

To pytanie przez cały tydzień zadawane było przez Magdalenę kilku paniom- tym z którymi rozmawia.
Początkowo był to tylko monolog w domu, gdzie Magdalena modulowała głosem i udawała różne Osoby, dla mnie cenne, ze odważyła się to pytanie zadać i wysłuchać odpowiedzi w jednym przypadku, w drugim przypadku- pociągnęła temat dalej, jak nazywają się kotki/ andrzejka i andrzej/ i było tych pytań z własnej inicjatywy więcej- czekając również na odpowiedź. Jednak w przypadku P. Ali, która ma dwa psy- Magdalena mając swoją odpowiedź nie chciała słuchać i przyjąć do wiadomości, że P. Ala lubi koty i miała jednego który mieszał z nimi 14 lat- powiem tak- rozmowa była cudowna ale Magdalena do końca nie wierzyła Pani Ali, i jeszcze wsiadając do auta usłyszałam dokładnie "podrobiony głos Ali"-
- Pani Alu?
- słucham
- czy lubi Pani kotki
- NIE!! Nie lubię
Melduję również, że prądy powietrza są ciepłe i przyleciały wreszcie bociany
A karmienie stadka naszych 40 łabędzi hmm nie udało się- zdążyły odlecieć ;-)
mamo i gdzie są łabędzie, one tu były widziałam
To piękne miejsce znane jest głownie wędkarzom- "pod dębami" jest też miejscem, gdzie uwielbiają pływać łabędzie mieszkające na okolicznych polach rzepaku, gdy wracałyśmy po południu były, a pod wieczór już nie :-((

4 komentarze:

 1. hehe..Magda wie, że ściemy nie ma, albo się kocha psy albo koty..:) Ja oczywiście kocham wszytkie zwierzęta, ale najbardziej psy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz wydaje mi się, że można kochać jedne i drugie tyle tylko, że nie wiem jak one /koty i psy/ wytrzymują razem- Goldi ma wyraźną alergie na koty ;-) Magdalena je uwielbia, ale koty boją się Magdaleny ;-)

   Usuń
 2. kotki wciąż obecne są u nas w domu- ale tylko wirtualnie - Ela ma już od dawna fazę na miauczenie i czytanie o kotkach. Wróciłam ostatnio z biblioteki z 15 książeczkami o kotkach. Czy Pani lubi kotki? miau!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ha już jak Byłaś z Rodzinką u nas widziałyśmy wiele podobieństw ;-) naszych Panienek :-)))

   Usuń