sobota, 28 czerwca 2014

Wakacyjnie ??

Jak zwykle plany wielkie w realizacji zadań już gorzej... Po piłowaniu w ubiegłym tygodniu czereśni brzeszczotem.... dzisiaj u taty - okazało się- że organizm powiedział dość- po wykonaniu zaledwie połowy zadań- zasnęłam. Dobrze, że mąż zabrał dzieci na spacer- na pyszne leśne jagody,
poziomki i maliny, a potem padł - zasnął na fotelu.... Tylko dzieci jakoś niestrudzone i pełne energii. Czyli pierwszy weekend wakacji trwa ;-)
Ale zanim wakacje, chwil kilka ze szkoły Magdaleny/ u Szymka oczywiście- jeden z najlepszych uczniów w klasie, nagroda i świadectwo na gremium wręczane Synowi i Tacie/. Dziewczyny- Magdalena i ja odbierałyśmy dyplomy i świadectwo w Oławie, ale za nim- piękna uroczystość na sali gimnastycznej- gdzie pierwszy raz nikt nie musiał biegać za Magdaleną, w obawie, że coś zrobi. Wyciszyła się, podchodziła grzecznie do znanych sobie tylko Osób, grzecznie witała się, tylko więcej euforii było przy tańcach :-)
Widać zaangażowanie dzieci, Nauczycieli, rodziców - to jest wyjątkowa szkoła- może dzięki właśnie Ludziom w niej pracującym...
  kilka migawek na zakończenie:


 W tym składzie niestety zdjęcie ostatnie. Paulinko Dziękujemy Ci za ten rok, troszkę szkoda,
że już od września.... Nie będę już ryczeć .... Powodzenia w nowym miejscu
 Serce wykonane przez Madzię wspólnie z Arteterapeutą na turnusie specjalnie na zakończenie roku, podarowane Paniom już wisi w klasie :-))
Dziękujemy za Wasze serce i zaangażowanie kochane Panie
 Achów i ochów nad Madzią wiele- cieszy nas, że małymi kroczkami, ale wciąż do przodu Magdalena wędruje w swoim rytmie - do zdrowia i samodzielności.


na koniec- jeszcze raz ogromne podziękowania również dla Terapeutek w ASTO- ten tydzień terapii, Wasze zaangażowanie i cudowna atmosfera i skuteczność terapii dały wiele, emocje wyciszone, ciało naprawione ;-), a Dziecko zadowolone4 komentarze:

 1. Szkoła zakończona, wszystkim należy się odpoczynek. Miłych wakacji i słońca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja dziękuję za ten rok naszym dzieciakom :) Był niesamowitym doświadczeniem i niesamowitą wspólną przygodą. Dziękuję za miłe słowa i do zobaczenia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu dużo wypoczynku wakacyjnego Tobie i całej reszcie, uściski

  OdpowiedzUsuń
 4. Krystyna, Justyna, Paula dziękujemy :-)

  OdpowiedzUsuń