środa, 22 lipca 2015

Jako, że

Jako, że Magdalena Maria ma dzisiaj Imieniny, czas najwyższy wspomnieć o 12 urodzinach, które przygotowaliśmy z Szymkiem, a były właśnie w dniu powrotu z turnusu.
Zdjęcie środkowe- to właśnie wejście Panienki do domu- ono mówi wszystko :-)
Życzenia złożone, Szymek zagrał na keyboardzie sto lat, a potem do wieczora zajadaliśmy pyszny czekoladowy tort upieczony przez Monikę, a przyozdobiony siłami Szymona i mamy.
A z okazji Imienin-  z mamą zajęcia we Wrocławiu- z Alą, a tato wieczorem zabrał dzieci na basen i lody

8 komentarzy:

 1. Sto lat dla Magdy!
  Czekałam z życzeniami na ten urodzinowy wpis.
  A skoro jest kolejna okazja, to składam również życzenia z okazji imienin :) Mam nadzieję, że lody były smaczne (ponoć najlepsze we Wrocławiu lody są przy placu Bema, ale nigdy nie próbowałam) i że był to przyjemnie spędzony wieczór.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo, na bema czasami nam po drodze, ale tam lodów nie jedliśmy również- nasze lody najlepsze są od lat- na Biskupinie- w takiej małej budce- one tam są od zawsze :-) lub w Jelczu- Laskowicach- niedaleko księgarni....

   Usuń
 2. Serdeczne życzenia urodzinowo-imieninowe dla Madzi :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego, samych radosnych chwil dla Magdalenki :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Krystyno- Podróżniku

  OdpowiedzUsuń
 5. Z powodu wyjazdu i odcięcia od Internetu ( co czasami się przydaje:)), przesyłamy bardzo spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowo- imieninowe Dzielnej Młodej Damie! Samych uśmiechów na każdy dzień:)))

  OdpowiedzUsuń