poniedziałek, 19 października 2015

Informacyjnie...

Na FB i różnych grupach dyskusyjnych- głośno się zrobiło znowu o 1%- a to w związku z tym, że ministerstwo finansów przesyła do Fundacji wreszcie wykazy Osób wraz z kwotami, do księgowań na subkontach;  do naszej Fundacji "płyta również dotarła"- cierpliwie czekamy, choć środki nam, po tak intensywnych terapiach i turnusach skończyły się jakiś czas temu.

Wspominałam Wam- turnusy w tym roku 17000 zł łącznie, miesięczne terapie średnio 1000 zł, leki, wizyty lekarskie i dojazdy nie były rozliczane przez konto w fundacji, ale też wydatki z tego tytułu były- zatem można powiedzieć że rehabilitacja, leczenie i turnusy w tym roku wyniosły ok. 30 000zł - dzięki Darczyńcom w roku ubiegłym udało się więcej niż połowę zebrać na koncie Magdaleny- AMULET
Dziękujemy Wam serdecznie za minione lata, teraz czekamy cierpliwie, gdyż jeszcze jeden turnus w tym roku przed Magdaleną.
Trzymajcie kciuki, a od nas już przyjmijcie podziękowania.
Terapie prowadzimy nadal, systematycznie i czekam co zrobi szkoła, na moją propozycję zajęć rozliczanych z subwencji jaką otrzymują na Magdalenę...
Jeszcze raz dziękujemy, wiele terapii nie mogłoby się odbyć z prostego powodu- nie stać by nas było na aż takie wydatki, Dziękujemy i wierzcie te pieniądze nie są zmarnowane- one służą rozwojowi Magdaleny :-)
Dziękuję

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz