poniedziałek, 7 listopada 2016

Jak co roku.....

Jak co roku, na początku listopada kończą się księgowania środków na subkontach- i Magdaleny - AMULET.- za dany rok podatkowy, tym razem 2015, aa już kończy się kolejny....
Podziękowania nasze są wielkie, choć może nie do Każdego trafią, ale dzięki Wam- mamy możliwość działać i dążyć do samodzielności i rozwoju ukochanej Córki.
Magdalena nie chodziła, nie mówiła,  nie śpiewała piosenek, nie umiała się ubrać,  pogryźć-  mięso graniczyło z cudem, nie chodziła po schodach, nie tańczyła, nie  umiała powiedzieć co by chciała zjeść, czy chce pić, nie umiała odbijać balona rakietką, łapać piłki, ringa......

Wiem, że to nasza walka i praca, często szukanie sposobu rehabilitacji po omacku, ale bez Was zrobilibyśmy znacznie mniej.
Dziękujemy zatem jeszcze raz, za ten zdrowy uśmiech Naszej Panienki, przed którą jak i przed nami dalsze wyzwania,

Wykaz Urzędów Skarbowych, z których wpłynęły środki z1%:
Urząd Skarbowy Siedlce, Warszawa Bielany, Mokotów, Gliwice, Mysłowice, Tychy, Głogów, Jelenia Góra, Zgorzelec, Łódź Górna, Łódź Polesie, Dzierżoniów, Legnica, Kłodzko, Oława, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław Stare Miasto, Wrocław Fabryczna, Wrocław Krzyki, Wrocław Psie Pole, Wrocław Śródmieście, Pierwszy Urząd Skarbowy Wrocław, Urząd Skarbowy w Nowej Soli, w Polkowicach, drugi us w Zielonej Górze, Pile, Słupcy, w Turku, w Środzie Śląskiej, Wschowie, Wągrowcu.
Za każdą kwotę, dziękujemy za każdą złotówkę.

DZIĘKUJEMY

2 komentarze: